בומנייט - בטון מוטבע

 – קודם כל מידע: מה זה בכלל בומנייט?  –

מתוך ויקיפדיה:

"בטון מוטבע הוא בעצם שיטת שימוש ייחודית ליישום בטון … אשר מקנות לבטון מראה טבעי.

יכולות העיצוב בבטון הן בלתי מוגבלות, שילוב דוגמאות אבנים, התאמת צבעים, בחירת גודל האבן ואף בחירת המרקם. עמידות הבטון היא גבוהה ביותר לתנאי מזג האוויר ושטח קשים, וחוזקו המופלג מתבסס על חומרים מוספים כגון: אקרילים, אבקות צבע מקשיחות, מעכבי ייבוש התורמים לאשפרה נאותה, חומרי איטום למיניהם. שימוש בבטון מוטבע מוזיל משמעותית את עלויות החיפוי. וברוב המקרים מקנה עמידות גבוהה בהרבה מחיפוים אחרים. לאחר יישום בטון מוטבע וייבושו מצפים אותו בחומר אוטם המאפשר שליטה על הברק ומקנה לבטון יכולת עמידות גבוהה לאורך זמן."

במילים שלנו:

בטון מוטבע או בשמו הנפוץ יותר בומנייט, הינה שיטה ייחודית ויעילה הנותנת פתרון לנושא פיתוח חוץ בפרויקטים מגוונים: בתים פרטיים, עסקים, אולמות אירועים מדרגות ועוד.

בומנייט מאפשר מגוון עצום של דוגמאות, הדפסים ותבניות אשר יענו לכל צורך עיצובי שיתעורר בפניכם.

 –  בומנייט – יתרונות –

כשהמבנה לקראת סיום בנייתו ונושא ריצוף החוץ הופך להיות רלוונטי נפתח לפנינו מגוון רחב של סוגי ריצוף. כמובן ישנם פתרונות רבים ומגוונים ולכל אחד מהם יתרונות רבים ויפים אבל גם מגרעות.
למעט אבנים משתלבות כל מערכת ריצוף תהיה מחויבת ביציקת בטון. ולכן מערכת הריצוף הופכת להיות מורכבת ועם עלויות לא מבוטלות.
1. תשתית מצעים לפני היציקה
2. יציקת בטון כהכנה לריצוף
3. בחירת סוג האבן והגוון
4. רצף מקצועי שידע לטפל בריצוף
5. חומרים ותוספות לביצוע רצפת החוץ
הבטון המוטבע נותן מענה אולטימטיבי למגוון הפעולות הללו. הבטון המוטבע או המוחלק למעשה הוא גם המוצר הסופי של פיתוח החוץ . לבומנייט יש אפשרויות רבות של דוגמאות וגוונים ושילובים רבים וכולם כחלק בלתי נפרד מיציקת הבטון, לכן העמידות של המשטח גבוהה.

 – בומנייט – שיטות ריצוף חדשות –

פתוח של חומרים מודרניים בעלי עמידות גבוהים ומרהיבים באים במקום הקרמיקה או הריצוף הרגיל והמוכר ופותחים לפנינו עולם שלם של שיטות ריצוף חדשות.
פתוח החוץ הוא המעטפת של המבנה ולכן צריך לתת עליו את הדעת. הבטון הדקורטיבי עונה על כל הצרכים ולכן הוא השיטה המקובלת ביותר בארה"ב ובמדינות מתקדמות רבות. הנכם מוזמנים לבקר באתר שלנו או באתר של prolaine ולהתרשם .

 – תחזוקת בטון מוטבע –

בנוסף – תחזוקה של בומנייט – בטון מוחלק – היא קלה ונוחה יותר ממרבית החומרים מהם ניתן ליצור משטחים, מדרגות, ועוד.
עמידות החומר גבוהה יותר מכל מתחריו, וניקיונו נעשה עם חומרים ניקוי רגילים.

 

רוצים לראות מגוון של דגמים ודוגמאות של בטון מוטבע?

היכנסו לכאן 

 

מעוניינים לדעת מה זה בטון מוחלק?

היכנסו לכאן